Erkek üreme sistemi ile ilgili sorunları ele alan bilim dalıdır.

Kliniğimizde androloji;

  • Sertleşme bozuklukları
  • Prostat büyümesi
  • İdrarda yanma
  • Organ uzatma ve kalınlaştırma
  • Şekil bozuklukları tedavisi
  • Testislerde ağrı ve şişlik;

Tetkik, teşhis ve tedavileri yapılabilmektedir.

İktidarsızlık ya da erektil disfonksiyon olarak da bilinen sertleşme sorunu tatmin edici cinsel birleşme için gerekli olan sertliğe ulaşmakta ve/veya sertliği sürdürmekte yetersizliktir.

Türkiye’de 40 yaş üzerindeki her 3 erkekten 1’inde sertleşme sorunu görülmektedir. Dünyada ise bu sorun yaklaşık 100 milyonu aşkın erkeği etkilemektedir ve 2025 yılında bu sayının 320 milyon olacağı düşünülmektedir.

Sertleşme sorunu yaşayanların çoğu uygun tedaviyle iyileşebilir.

Sertleşme konusunda yaşanan her türlü sorunda mutlaka bir doktora başvurulmalı ve mümkün olduğunca doğru ve ayrıntılı bilgi verilmelidir. Aslında sertleşememe durumunun çok yaygın olduğu ve utanılacak bir durum olmadığı bilinmelidir. Her yıl yeni tedavi yöntemleri ortaya çıkmaktadır ve sertleşememe sorununun tedavisi çoğunlukla mümkündür.

Modern tedavi protokolleriyle, mümkün olan en güvenilir ve başarılı organ büyütme ameliyatlarıyla kliniğimizde boyutunda  2-5 cm  , kalınlığında %30-50 büyütme sağlanabilmektedir. Bütün organ büyütme operasyonları hastaya göre planlanmakta olup, konusunda uzman cerrahımızla güvenle yapılabilmektedir.

Kliniğimizde bu konu ile ilgili Uzman yardımı Alabilirsiniz.

Randevu Almak İçin :  RANDEVU-AL

Yorum Yapın:

*

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Randevu ve Sorularınız için        444 9 149