0

Lyme Hastalığı Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

Lyme hastalığı sakırga türü kenelerin insanları ısırması sonucu insanlara bulaşan bakteriyel bir enfeksiyon. Hastalık değişik şekillerde kendini gösterebilir. Hastalığın belirtileri birçok hastalıkla karışabilir. Hedef aldığı organlar deri, göz, kalp, eklemler ve merkezi sinir sistemi olabilir.

Lyme Tedavisi

Tanı koyup ilaç yazma yerine hastalıkların nedenini bularak çözümler üretir. Hastayı bütüncül değerlendirir. Hastanın şikayetinin özellikleri, hastalığın nedenini bulma konusunda pek çok ipucu içerir. Tedavi temelini oluşturan hastayı doğru dinlemek çok önemlidir.Tedavi araçları olarak ilaçlar yerine bedenin network’ünü düzenleyen bütünsel yaklaşım kullanılır.

Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurursanız uzman doktorlarımız sizinle en kısa sürede irtibata geçeceklerdir.

Lyme Testi

LYME testini uzaktan kan numunesi veya bizzat kendiniz gelerek LYME ve Co enfeksiyonlarının yurtdışı standartları ile Türkiye’de sadece igenex test kitleriyle uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Lyme Hastalığı ve Tedavisi hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da http://lyme.com.tr/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir