esha-ozon Ozon Tedavisi

Ozon tedavisi, düşük riskli genellikle standart medikal tedavilerin eşliğinde tamamlayıcı ve destekleyici bir tedavi yöntemidir.

Ozon tedavisi; zor iyileşen yaralarda özellikle şeker hastalığına bağlı yaralarda, yumuşak doku romatizmasında, kireçlenmelerde, selülit oluşumun engellenmesinde gibi daha birçok farklı hastalık grubunda uygulanan bir tedavi yöntemidir Özellikle iş hayatındaki stres, yoğun çalışma temposu, zihinsel ve bedensel yorgunluklardan şikayet edenler için fiziksel dayanıklılığı arttırıcı etkiye sahiptir.

Medikal ozon tedavisi bağışıklık sistemini güçlendiren, hücre oksijenlenmesini arttıran, beyaz kan hücrelerini ve anti-kanserojen maddelerin salınmasını uyaran bir yöntemdir. Ozon tedavisi, yaşlanmayı geciktiren, hücre yenilenmesini mümkün kılan ve organizmayı hastalıklara karşı mücadelede daha güçlü kılan VE hiçbir yan etkisi olmayan bir tedavidir.

Medikal ozonun bakterisidal (bakteri öldürücü), fungisidal (mantar öldürücü) ve virostatik (virüs çoğalmasını önleyici) etkisi nedeniyle bakteri, mantar ve virüslerin sebep olduğu hastalıkların ve enfekte olmuş yaraların tedavisinde kullanılır.

Günümüzde damar tıkanıklığı gibi arterial dolaşım bozukluklarına bağlı hastalıkların tedavisinde, özellikle diyabete bağlı yaraların tedavisinde
– Zor iyileşen enfekte yaralarda, yanıklarda, deri lezyonlarında,
– Ülseratif kolit, spastik kolon gibi bağırsak hastalıklarında,
– İltihablı eklem romatizması, gibi enflamatuar ve dejeneratif romatizmal hastalıklarda,
– Kanser tedavilerinde ek tedavi olarak,
– Anti aging etkisi ile Alzheimer, senil demans, parkinson hastalığı gibi geriatrik sorunlarda,
– Depresyon, kronik yorgunluk sendromunda,
– Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde,
– Karaciğer enflamasyonuna bağlı hastalıklarda (Hepatit B, C)
– Sporcularda performans artırıcı olarak kullanılabilir.

esha-ozon Ozon Tedavisi

Fiyat Bilgisi İçin Bizi Arayın!

444 9 149

esha-ozon Ozon Tedavisi

RANDEVU AL

DOKTORUMUZA SORUN?

Adınız Soyadınız (Zorunlu)

E-Posta Adresiniz (Zorunlu)

Konu

Mesajınız