Çocuk polikliniğimizde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanımız yönetiminde 0-16 yaş aralığındaki çocuk ve gençlerimizin tüm sağlık problemleri çözümlendirilir.

Doğumdan itibaren sağlıklı bebeklik takip, beslenme ve aşılamaları uzman doktorumuz tarafından yapılmakta olup hasta bebek ve çocuklar için tüm tetkik tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Çocuğunuzun büyüme ve gelişmesinin izlenmesi, kendi yaşına uygun beslenme takibinin yapılması ,aşılarının takibi, önlenebilir hastalıkların erken teşhis edilip tedavi uygulanması merkezimizde yapılan düzenli takip ile mümkündür.

Bebeklerin dünyaya merhaba dedikleri vakit verdikleri ilk tepki ağlamadır. Açlık, vücudun herhangi bir yerindeki ağrı, altının kirliliği ağlamanın başlıca nedenleridir. Ama düzenli ve sık ağlama bebeğinizin bir şikayeti olduğunu belli eden en önemli belirtidir. Buna dikkat  etmek takibini özenle yapmak gerekir.

Aşılar dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konudur. Zamanında yapılaması gereken aşılar hastalığa yakalanmada hastalığı geçirmiş gibi antikor oluşumunu sağlayarak bebeklerinizin narin vücudunu korur. Sağlıklı bebeklikten sağlıklı çocukluğa, erişkinliğe geçmek için uzman doktorların eşliğinde aşı takipleriniz mutlaka yapılmalıdır.

Alerjik bünyeli çocuklar için testlerimiz uzman ellerde uygulanmaktadır.

Anneler için emzirme odamız bulunmaktadır.